VŠESTRANNOST A MÍČOVÉ HRY ŽACTVA

Snažíme se kluky i holky vést zpátky k všestrannému pohybu. Trénujeme základní atletické domednosti, gymnastikui cvičení na nářadí, atletiku.
Odkaz na stránky cvičení všestrannosti: https://sokolzbraslavdeti.webgarden.cz/

Do oddílů všestrannosti přijímáme děti od 5 do 12 let. Cvičení probíhají v tělocvičně sokolovny v nsledujících časech:

Míčové hry - žáci a žákyně od 10 let
čtvrtek 19:00-20:00 -  s Olgou Vlasákovou a Otakarem Vlasákem
Hledáme školáky - chlapce i děvčata od 10 let do 13 let - se zájmem o míčové hry. Rádi byste si zahráli malou házenou, basket, přehazku, florbal, vybíjenou a jiné hry a hříčky s míčem, ale chybí Vám spoluhráči?  Nevěnujeme se sportům závodně, ale snažíme se, aby děti hraní bavilo, nebály se pohybu ani nahrávky, naučily se základy míčových her, pochopily co to je spolupráce v týmu a třeba i našly nové kamarády jinde, než u počítače.

kontakt na vedoucí dětské všestrannosti: cervena.j@volny.cz
kontakt na vedoucí míčových her žactva: oluskah@seznam.cz

Do oddílů všestrannosti přijímáme děti od 5 do 12 let.  Chceme chlapce i děvčata vést zpět k pravidelnému a všestrannému pohybu. Trénujeme proto základní atletické dovednosti, gymnastiku i cviky na nářadí formou cvičení i her.

Noví zájemci se mohou přijít podívat ve čtvrtek 7.září 2023 během "Dne otevřených dveří" od 16:30 do 18:30 v tělocvičně sokolovny.

Cvičení začínají od 14.září v tělocvičně sokolovny - v následujících časech:

• Předškolní žactvo 5 -7 let   -   čtvrtek 17:00-18:00 -  s Janou Červenou a Olgou Vlasákovou
  • Mladší žactvo 7 -12 let      -   čtvrtek 18:00-19:00 -  s Janou Červenou a Olgou Vlasákovou

Kontakt na vedoucí dětské všestrannosti: cervena.j@volny.cz

Míčové hry - žáci a žákyně od 10 let

Nabíráme školáky - chlapce i děvčata od 10 let do 13 let se zájmem o míčové hry. Rádi byste si zahráli malou házenou, basket, přehazku, florbal, vybíjenou a jiné hry a hříčky s míčem, ale chybí Vám spoluhráči?  Nevěnujeme se sportům závodně, ale snažíme se, aby děti hraní bavilo, nebály se pohybu ani nahrávky, naučily se základy míčových her, pochopily co to je spolupráce v týmu a třeba i našly nové kamarády jinde, než u počítače.

Cvičení probíhají od 14.září 2023 v tělocvičně sokolovny - v následujících časech:

• čtvrtek 19:00-20:00 -  s Olgou Vlasákovou a Otakarem Vlasákem

Kontakt na vedoucí míčových her žactva: oluskah@seznam.cz